Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus reactivi - Fluid Pack 200 teste
- Număr anunț
- DA22735539
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC VALENII DE MUNTE (CUI 2844200)
- Furnizor / câștigător
- SOUL MEDICAL (CUI 37127233)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.075 RON
- Valoare atribuită
- 4.075 RON
- Data publicării
- 02.04.2019 13:07
- Termen limită
- 07.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.04.2019 13:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.075 RON
din 4.075 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro