Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hidroxid de sodiu - pelete, reactiv calitate garantata pentru analiza; ISO
- Număr anunț
- DA22731764
- Autoritate contractantă
- Centrul Medical de Diagnostic, Tratament Ambulatoriu si Medicina Preventiva (CUI 4283325)
- Furnizor / câștigător
- MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 190,25 RON
- Valoare atribuită
- 190,25 RON
- Data publicării
- 02.04.2019 10:33
- Termen limită
- 07.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.04.2019 12:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
190,25 RON
din 190,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro