Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALCOOL SANITAR MONA 1L 70%

Număr anunț
DA22729863
Autoritate contractantă
R198049 Institutul de Cercetare Dezvoltare pentru Pomicultura Pitesti Maracineni
Furnizor / câștigător
PROTAR SERVICE SRL (CUI RO5066847)
Cod CPV
33698000-9 · Produse pentru uz clinic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
933,30 RON
Valoare atribuită
933,30 RON
Data publicării
02.04.2019 09:08
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 09:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

933,30 RON

din 933,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.