Ofertă acceptată Cumpărare directă

FLUIMUCIL 300mg/3ml SOL. INJ. / INHAL. NEBULIZ. / INSTILATIE ENDOTRAHEOBRON. / ACETYLCYSTEINUM

Număr anunț
DA22729486
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Cronice Siret (CUI 4440969)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33674000-5 · Medicamente impotriva tusei si a guturaiului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
66,60 RON
Valoare atribuită
66,60 RON
Data publicării
02.04.2019 08:45
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 13:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

66,60 RON

din 66,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.