Ofertă refuzată
Cumpărare directă
CEFTAMIL 1G PULB.SOL.INJ. X 10FL ANTIBIOTICE ( CEFTAZIDIMUM )
- Număr anunț
- DA22722099
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli Cronice Siret (CUI 4440969)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33651000-8 · Antiinfectioase generale pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126,87 RON
- Valoare finală
- 126,87 RON
- Data publicării
- 01.04.2019 12:01
- Data finalizării
- 02.04.2019 10:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.