Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Indicator chimic Strip integrator abur cutie 500 buc
- Număr anunț
- DA22722013
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL MANGALIA (CUI 4515441)
- Furnizor / câștigător
- A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
- Cod CPV
- 33696000-5 · Reactivi si produse de contrast (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.347 RON
- Valoare atribuită
- 1.347 RON
- Data publicării
- 01.04.2019 11:58
- Termen limită
- 06.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2019 12:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.347 RON
din 1.347 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro