Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie medicamente (prod.farm.) pentru DGASPC Iasi conf. Scrisorii intentie nr.7402/13.03.2019

Număr anunț
DA22720446
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
Furnizor / câștigător
ALOPATIA SRL (CUI 10478275)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.258,74 RON
Valoare atribuită
11.258,74 RON
Data publicării
01.04.2019 11:06
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 14:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.258,74 RON

din 11.258,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.