Ofertă acceptată Cumpărare directă

MEDICAMENTE (DEXTROSE 10%, FL*250ML, CUT*10FL-52 CUTII-PRET 26,80LEI/CUTIE)

Număr anunț
DA22716161
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33662100-9 · Medicamente pentru oftalmologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
714,64 RON
Valoare atribuită
714,64 RON
Data publicării
29.03.2019 16:23
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 14:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

714,64 RON

din 714,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.