Ofertă acceptată Cumpărare directă

BUPIVACAINA INFOSINT 0.5% 5 ml * 10 fiole

Număr anunț
DA22708328
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
INFOMED FLUIDS SRL (CUI RO16674718)
Cod CPV
33661100-2 · Anestezice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
324,50 RON
Valoare atribuită
324,50 RON
Data publicării
29.03.2019 09:12
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 14:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

324,50 RON

din 324,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.