Ofertă refuzată
Cumpărare directă
ACHIZITIE MEDICAMENTE PENTRU DGASPC IASI CONF. SCRISORII DE INTENTIE , NR.7402. DIN 18.03.2019 LOT 2
- Număr anunț
- DA22708214
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
- Furnizor / câștigător
- LARA FARM SRL (CUI 17974659)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.937,99 RON
- Valoare finală
- 11.937,99 RON
- Data publicării
- 29.03.2019 09:06
- Termen limită
- 03.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2019 10:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.