Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elisa Bruceloza ser B abortus si Melitensis

Număr anunț
DA22698203
Autoritate contractantă
Directia Sanitar Veterinara si Siguranta Alimentelor Vrancea (CUI 4297614)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
Cod CPV
33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
28.03.2019 09:42
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 15:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.