Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SGA AB Sticla de laborator cu dop 100 mL Sticla borosilicata tip 3.3 Filet
- Număr anunț
- DA22727416
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI RO23719936)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI RO26406593)
- Cod CPV
- 33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.422 RON
- Valoare atribuită
- 1.422 RON
- Data publicării
- 01.04.2019 15:18
- Termen limită
- 06.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.04.2019 07:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.422 RON
din 1.422 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro