Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Promanum Pure, 5 litri
- Număr anunț
- DA22719225
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN ALBA (CUI 7422967)
- Furnizor / câștigător
- PESTCONTROL EXPERT SRL (CUI RO31008225)
- Cod CPV
- 33741300-9 · Dezinfectant pentru maini (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.761,20 RON
- Valoare atribuită
- 2.761,20 RON
- Data publicării
- 01.04.2019 10:17
- Termen limită
- 06.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2019 14:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.761,20 RON
din 2.761,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro