Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,6% sub estimat

Servicii de intretinere a culoarelor de trecere a LEA din zone cu vegetatie arboricola

Număr anunț
CN1010982
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
Furnizor / câștigător
PASMIR COM S.R.L. (CUI 6067506)
Cod CPV
77211300-5 · Servicii de defrisare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
400.000 RON
Valoare atribuită
381.739 RON 4,6% sub estimat
Data publicării
24.04.2019 15:58
Anunț de atribuire
CAN1018528
Termen limită
29.05.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1046857

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
ASTEK COM S.R.L. CUI RO9908360
Asociați 1
PASMIR COM S.R.L. CUI RO6067506
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
TEHNOFOREST SRL CUI RO 11470288
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

381.739 RON

din 400.000 RON estimat 4,6%

Adjudecat la 95,4% din estimat · economie 18.261 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.