Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET 2 PENTRU MOTOCOASA KAWASAKI TJ 53/SRCF CTA

Număr anunț
DA22729892
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Furnizor / câștigător
COMFOREX IMPEX SRL (CUI RO10294531)
Cod CPV
34326100-9 · Ambreiaje si piese conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
607,57 RON
Valoare atribuită
607,57 RON
Data publicării
02.04.2019 09:09
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 10:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

607,57 RON

din 607,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.