Ofertă refuzată Cumpărare directă

servicii de supraveghere tehnica a instalatiilor-nstruirea personalului in domeniul PSI-SU

Număr anunț
DA22726462
Autoritate contractantă
Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
Furnizor / câștigător
IDU-DANI SRL (CUI 24419317)
Cod CPV
71356300-1 · Servicii de suport tehnic (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.700 RON
Valoare finală
10.800 RON
Data publicării
01.04.2019 14:40
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 19:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.