Număr anunț
DA22725006
Autoritate contractantă
S.N. AEROPORTUL INTERNATIONAL TIMISOARA TRAIAN VUIA S.A. (CUI RO11178217)
Furnizor / câștigător
ANINOASA-TIM SRL (CUI RO5188127)
Cod CPV
35110000-8 · Echipament de lupta impotriva incendiilor, de salvare si de siguranta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.065,16 RON
Valoare atribuită
7.065,16 RON
Data publicării
01.04.2019 13:46
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.065,16 RON

din 7.065,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.