Ofertă acceptată Cumpărare directă

CILINDRU YALA 92

Număr anunț
DA22723957
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "SAVA BRANCOVICI (CUI 3519070)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCT SAVA LENI SRL (CUI RO15661027)
Cod CPV
35121300-1 · Accesorii de siguranta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70,58 RON
Valoare atribuită
70,58 RON
Data publicării
01.04.2019 13:09
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 13:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70,58 RON

din 70,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.