Ofertă refuzată Cumpărare directă

ACHIZITIE DIFERITE OBIECTE DE JOACA PENTRU PARCURILE DIN ORAS

Număr anunț
DA22698390
Autoritate contractantă
ORASUL ALESD (CUI 4348920)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
Cod CPV
37535230-8 · Calusei pentru terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.930 RON
Valoare finală
4.930 RON
Data publicării
28.03.2019 09:50
Data finalizării
01.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.