Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse curatenie

Număr anunț
DA22730400
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU IMM ATRAGERE DE INVESTITII SI PROMOVARE A EXPORTULUI IASI (CUI 37983660)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI RO8122852)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
764,39 RON
Valoare atribuită
764,39 RON
Data publicării
02.04.2019 09:37
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 09:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

764,39 RON

din 764,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.