Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET BIROTICA PAPETARIE

Număr anunț
DA22731924
Autoritate contractantă
R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
Furnizor / câștigător
MYCAR GLOBAL TRADING SRL (CUI RO15197793)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.974,66 RON
Valoare atribuită
2.974,66 RON
Data publicării
02.04.2019 10:40
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.974,66 RON

din 2.974,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.