Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SCAUNE PLIABILE CU SCHELET METALIC
- Număr anunț
- DA22730605
- Autoritate contractantă
- Complexul Sportiv National Snagov (CUI 4754880)
- Furnizor / câștigător
- ALL 4 SAFE SRL (CUI RO17275596)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 68 RON
- Valoare atribuită
- 68 RON
- Data publicării
- 02.04.2019 09:47
- Termen limită
- 07.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.04.2019 14:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
68 RON
din 68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro