Ofertă acceptată Cumpărare directă

Frigider Arctic cu 2usi, A+, 240L, FRDAD54240PPLUS146CM

Număr anunț
DA22729104
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Buzau (CUI 3662495)
Furnizor / câștigător
REAL S.R.L. (CUI RO3493060)
Cod CPV
39711110-3 · Frigidere cu congelator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
864,71 RON
Valoare atribuită
864,71 RON
Data publicării
02.04.2019 08:19
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 10:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

864,71 RON

din 864,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.