Ofertă acceptată Cumpărare directă

APARAT AER CONDITIONAT 18.000 CU MONTAJ SI TRASEU SUPLIMENTAR

Număr anunț
DA22727838
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Dej (CUI 4305997)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.488,69 RON
Valoare atribuită
8.488,69 RON
Data publicării
01.04.2019 15:38
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 09:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.488,69 RON

din 8.488,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.