Ofertă acceptată Cumpărare directă

MAMUT SEAL UNIVERSAL ALB 290 ML

Număr anunț
DA22725943
Autoritate contractantă
Scoala cls.I -VIII Poiana Cristei - Vrancea (CUI 22751297)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39812500-2 · Agenti de etansare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20,90 RON
Valoare atribuită
20,90 RON
Data publicării
01.04.2019 14:20
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 14:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20,90 RON

din 20,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.