Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sfoara PP impletita #16

Număr anunț
DA22722490
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01454 Buzau (CUI 14324414)
Furnizor / câștigător
DANTECOM SRL (CUI RO4321712)
Cod CPV
39541000-6 · Franghii, funii, sfori si plase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
159,60 RON
Valoare atribuită
159,60 RON
Data publicării
01.04.2019 12:15
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 12:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

159,60 RON

din 159,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.