Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 3,0% sub estimat

Scaune birou

Număr anunț
DA22722405
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BUZAU (CUI 4233874)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39112000-0 · Scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.975,56 RON
Valoare atribuită
3.856,43 RON 3,0% sub estimat
Data publicării
01.04.2019 12:12
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 12:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.856,43 RON

din 3.975,56 RON estimat 3,0%

Adjudecat la 97,0% din estimat · economie 119,13 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.