Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Masina de spalat LG , clasa de energie A+++, capacitate spalare 9kg, FH4U2VFN3-U
- Număr anunț
- DA22718213
- Autoritate contractantă
- ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
- Furnizor / câștigător
- TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI RO31094773)
- Cod CPV
- 39710000-2 · Aparate electrice de uz casnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.589 RON
- Valoare atribuită
- 1.589 RON
- Data publicării
- 01.04.2019 09:29
- Termen limită
- 06.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2019 10:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.589 RON
din 1.589 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro