Ofertă acceptată Cumpărare directă

ervicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control

Număr anunț
DA22722373
Autoritate contractantă
R2981780 Statiunea de Cercetare - Dezvoltare pentru Pomicultura Constanta
Furnizor / câștigător
REL SYSPRO SRL (CUI RO11611085)
Cod CPV
50410000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
720 RON
Valoare atribuită
720 RON
Data publicării
01.04.2019 12:10
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 12:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

720 RON

din 720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.