Ofertă refuzată
Cumpărare directă
CHEDER GEAM (INIMA) 5,GARNITURA USA CAUCIUC 20/20MM,SURUB LEMN AUTOFORANT 3.5*16(100BUC/SET),
- Număr anunț
- DA22706270
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO - SANITAS S.R.L. (CUI RO2649285)
- Cod CPV
- 44411100-5 · Robinete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 717,50 RON
- Valoare finală
- 717,50 RON
- Data publicării
- 28.03.2019 15:54
- Termen limită
- 06.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2019 14:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.