Ofertă acceptată Cumpărare directă

Azot lichid

Număr anunț
DA40565156
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare-Dezvoltare pentru Cresterea Bovinelor Dancu (CUI RO14926444)
Furnizor / câștigător
GENETICS-VET S.R.L. (CUI 47009561)
Cod CPV
24111800-3 · Azot lichid (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
289,10 RON
Valoare atribuită
289,10 RON
Data publicării
05.06.2026 14:42
Termen limită
13.06.2026 17:00
Data finalizării
08.06.2026 08:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

289,10 RON

din 289,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.