Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dorn extrudare pentru confectionare suport artificial mobil

Număr anunț
DA22734980
Autoritate contractantă
SC DFR SYSTEMS SRL (CUI RO14828250)
Furnizor / câștigător
CEPROPLAST IMPEX SRL (CUI RO18936998)
Cod CPV
42642500-3 · Masini-unelte pentru prelucrarea plasticului dur (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.200 RON
Valoare atribuită
3.200 RON
Data publicării
02.04.2019 12:42
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.200 RON

din 3.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.