Ofertă acceptată Cumpărare directă

TAROD M14 TITAN DIN352 FILET METRIC DEDRA

Număr anunț
DA22731612
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
Furnizor / câștigător
KILLTEC SRL (CUI RO6245590)
Cod CPV
42670000-3 · Piese si accesorii pentru masini-unelte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
177,26 RON
Valoare atribuită
177,26 RON
Data publicării
02.04.2019 10:27
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 15:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

177,26 RON

din 177,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.