Ofertă acceptată Cumpărare directă

Karcher - 6.959-130.0 - Saci aspirator, reziduuri uscate, SE 4001, SE 4002, WD 3, WD 3 P, WD 3 Premi

Număr anunț
DA22730193
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Covasna (CUI 9832041)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
42670000-3 · Piese si accesorii pentru masini-unelte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126 RON
Valoare atribuită
126 RON
Data publicării
02.04.2019 09:26
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 10:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126 RON

din 126 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.