Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Karcher - 2.863-006.0 - Saci aspirator, reziduuri uscate, WD 4, WD 4 Car, WD 4 Premium, WD 5, WD 5 P
- Număr anunț
- DA22730147
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Covasna (CUI 9832041)
- Furnizor / câștigător
- WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
- Cod CPV
- 42670000-3 · Piese si accesorii pentru masini-unelte (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90,48 RON
- Valoare atribuită
- 90,48 RON
- Data publicării
- 02.04.2019 09:24
- Termen limită
- 07.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.04.2019 10:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
90,48 RON
din 90,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro