Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet curatenie

Număr anunț
DA22728817
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ASTRA PITESTI (CUI 4122329)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.618,43 RON
Valoare atribuită
5.618,43 RON
Data publicării
02.04.2019 07:23
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 12:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.618,43 RON

din 5.618,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.