Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii,tundere a materialului vegetativ,igienizarea si vopsire
- Număr anunț
- DA22699436
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
- Furnizor / câștigător
- AGIMEX IMPEX SRL (CUI RO4422130)
- Cod CPV
- 45442100-8 · Lucrari de vopsire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70.000 RON
- Valoare finală
- 70.000 RON
- Data publicării
- 28.03.2019 10:32
- Data finalizării
- 01.04.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.