Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Activatori de solventi si Adeziv sticla
- Număr anunț
- DA22735625
- Autoritate contractantă
- Apa Termic Transport SA (CUI RO1225869)
- Furnizor / câștigător
- INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI RO24195562)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 314,92 RON
- Valoare atribuită
- 314,92 RON
- Data publicării
- 02.04.2019 13:11
- Termen limită
- 07.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.04.2019 13:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
314,92 RON
din 314,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro