Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 27,0% sub estimat

1kg DELMA SANDVIS BUC

Număr anunț
DA22735014
Autoritate contractantă
Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15431100-9 · Margarina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130,56 RON
Valoare atribuită
95,28 RON 27,0% sub estimat
Data publicării
02.04.2019 12:44
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

95,28 RON

din 130,56 RON estimat 27,0%

Adjudecat la 73,0% din estimat · economie 35,28 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.