Ofertă acceptată Cumpărare directă

TABLA NG 4 x1200x6000

Număr anunț
DA22733887
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
VSA INTERNATIONAL SRL (CUI RO9575800)
Cod CPV
44174000-0 · Foi (constructii) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.829,45 RON
Valoare atribuită
3.829,45 RON
Data publicării
02.04.2019 11:56
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 12:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.829,45 RON

din 3.829,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.