Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet servicii PSI pentru intretinere stingatoare

Număr anunț
DA22731787
Autoritate contractantă
Comunei Peregu Mare (Primaria Comunei Peregu Mare) (CUI 3519569)
Furnizor / câștigător
SALVATOR-F SRL (CUI RO7043904)
Cod CPV
44482000-2 · Dispozitive de protectie impotriva incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.809 RON
Valoare atribuită
1.809 RON
Data publicării
02.04.2019 10:34
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 14:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.809 RON

din 1.809 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.