Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET UNELTE DE GRADINARIT

Număr anunț
DA22730100
Autoritate contractantă
COMUNA MAXINENI (CUI 4721263)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44511300-8 · Sapaligi, tarnacoape, sape, greble si greble de plaja (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
127,56 RON
Valoare atribuită
127,56 RON
Data publicării
02.04.2019 09:21
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 09:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

127,56 RON

din 127,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.