Ofertă acceptată Cumpărare directă

PILA LANT MOTOFIERSATRAIE 4.0

Număr anunț
DA22729135
Autoritate contractantă
Complexul Sportiv National Snagov (CUI 4754880)
Furnizor / câștigător
ALL 4 SAFE SRL (CUI RO17275596)
Cod CPV
44512700-9 · Pile sau raspele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60 RON
Valoare atribuită
60 RON
Data publicării
02.04.2019 08:21
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 14:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60 RON

din 60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.