Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 80,5% sub estimat
ACORD CADRU pentru lucrările de întretinere pe drumurile judeţene pentru anul 2019 – lotul 1 si lotul 2
- Număr anunț
- CN1010968
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE ADMINISTRARE A DRUMURILOR SI PODURILOR IASI (CUI 14009336)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCT & DRUM SRL (CUI 14719007)
- Cod CPV
- 45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.358.553,25 RON
- Valoare atribuită
- 2.606.579,84 RON 80,5% sub estimat
- Data publicării
- 24.04.2019 15:04
- Anunț de atribuire
- CAN1017820
- Termen limită
- 27.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1046962
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa CS.doc.p7s
- Caiet de Sarcini întreținere curentă pentru anul 2019.doc.p7s
- clauze acord cadru 2019 lotizare (2).doc.p7s
- contr. subsecvent -lotizare.doc.p7s
- FisaDate_DF1046962.pdf
- Formulare lucr intretinere.doc.p7s
- Liste de cantitati fara valori pt. intretinere 2019.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 13.358.553,25 RON Adjudecat: 2.606.579,84 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot 1 | 7.588.341,65 RON | Anulat | — |
| 2 | Lot 2 | 5.770.211,60 RON | S.C. CONSTRUCT & DRUM S.R.L. S.R.L. 5 contracte | 2.606.579,84 RON ↓54,8% |
| S.C. CONSTRUCT & DRUM S.R.L. S.R.L. · contract 4310 · 25.06.2019 | — | |||
| S.C. CONSTRUCT & DRUM S.R.L. S.R.L. · contract 4409 · 27.06.2019 | 568.840,34 RON | |||
| S.C. CONSTRUCT & DRUM S.R.L. S.R.L. · contract 4406 · 27.06.2019 | 414.184,87 RON | |||
| S.C. CONSTRUCT & DRUM S.R.L. S.R.L. · contract 4405 · 27.06.2019 | 586.663,87 RON | |||
| S.C. CONSTRUCT & DRUM S.R.L. S.R.L. · contract 4942 · 29.07.2019 | 1.036.890,76 RON | |||
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONSTRUCT & DRUM SRL CUI RO 14719007
Valoare atribuită
2.606.579,84 RON
din 13.358.553,25 RON estimat
80,5%
Adjudecat la 19,5% din estimat · economie 10.751.973,41 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.