Atribuită
Anunț de participare
CONTRACT FURNIZARE APARAT AUTOMAT DE IMUNOHISTOCHIMIE
- Număr anunț
- SCN1042343
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF.IOAN (CUI 4204178)
- Furnizor / câștigător
- BRAINS M & A CONSULTING SRL (CUI 34353490)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 402.500 RON
- Valoare atribuită
- 402.500 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 15:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1017609
- Termen limită
- 13.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1046830
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BRAINS M & A CONSULTING SRL CUI 34353490
Subcontractanți 1
MEDIST LIFE SCIENCE SRL CUI 24205119
Valoare atribuită
402.500 RON
din 402.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro