Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii si amenajari cabinet medical uman, dispensar Tescani, corp B
- Număr anunț
- DA22721458
- Autoritate contractantă
- COMUNA BERESTI TAZLAU (CUI 4353005)
- Furnizor / câștigător
- LUCICAR CONSTRUCT SRL (CUI 29311552)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.700 RON
- Valoare atribuită
- 38.700 RON
- Data publicării
- 01.04.2019 11:41
- Termen limită
- 06.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2019 11:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
38.700 RON
din 38.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro