Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Construire bazin din beton pentru montare fantana arteziana
- Număr anunț
- DA22718784
- Autoritate contractantă
- Comuna Carasova (Primaria) (CUI 3227661)
- Furnizor / câștigător
- MILOVAN CONSTRUCT SRL (CUI 19820133)
- Cod CPV
- 45212130-6 · Lucrari de constructii de parcuri de distractie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.173,74 RON
- Valoare atribuită
- 4.173,74 RON
- Data publicării
- 01.04.2019 09:58
- Termen limită
- 06.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2019 10:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.173,74 RON
din 4.173,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro