Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de nivelare Pietris ,sat Salageni, com Dumbraveni

Număr anunț
DA22718207
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Furnizor / câștigător
PORTIC REZIDENŢIAL S.R.L. (CUI RO38826272)
Cod CPV
45236000-0 · Lucrari de nivelare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
194.117 RON
Valoare atribuită
194.117 RON
Data publicării
01.04.2019 09:29
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 12:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

194.117 RON

din 194.117 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.