Ofertă acceptată Cumpărare directă

Spray Forestier 500 ml Rosu

Număr anunț
DA22728077
Autoritate contractantă
Regia Publica Locala a Padurilor Piatra Craiului R.A. (CUI RO19113639)
Furnizor / câștigător
DENDRO TOOLS S.R.L. (CUI RO35341558)
Cod CPV
44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.123 RON
Valoare atribuită
3.123 RON
Data publicării
01.04.2019 15:52
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 16:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.123 RON

din 3.123 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.