Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VOPSEA EPOXID EMAILAT CU INTARITOR 0.375l,VOPSEA GRUND 1200GR / 0.75L,VOPSEA GRI 4L-5.500GR,TAROD *8
- Număr anunț
- DA22720251
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO - SANITAS S.R.L. (CUI RO2649285)
- Cod CPV
- 44812000-5 · Vopsea pentru lucrari artistice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 543,16 RON
- Valoare atribuită
- 543,16 RON
- Data publicării
- 01.04.2019 10:58
- Termen limită
- 06.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.04.2019 10:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
543,16 RON
din 543,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro